MASĀŽAS

edite-mase

KLASISKĀ MASĀŽA

Masāža ir viens no vecākiem ārstniecības veidiem. Mūsdienās masāža ir nozīmīga, atzīta medicīniskā tehnoloģija, kur tiek veikta dozēta mehāniska iedarbība uz mīkstajiem audiem ­ ādu, zemādu un muskulatūru.

Klasiskās masāžas darbības mehānismi. Masāža iedarbojas uz cilvēka organismu mehāniskā, neirohumorālā, humorālā un neiroreflektorā ceļā. Klasiskās masāžas mehāniskās iedarbības rezultātā uzlabojas perifērā cirkulācija. Masāža iedarbojas uz saistaudiem, locītavām, saitēm, muskuļiem. Masāžas mehāniskā iedarbība ietekmē muskuļu vielu maiņu, pazemina laktātu līmeni muskuļu šķiedrās, mazina muskuļu spazmas. Masāžas iedarbības efekti ir apasiņošanas uzlabošana, muskuļu tonusa normalizācija, sāpju, uzbudinājuma, sasprindzinājuma mazināšana, kas labvēlīgi ietekmē orgānu darbību un cilvēka psiholoģisko stāvokli.

 

ĶERMEŅA MASĀŽAS UN PROCEDŪRAS

Dziļo audu masāža

Kas ir dziļo audu masāža?

Viens no dziļo audu masāžas galvenajiem mērķiem ir novērst saistaudu deformācijas: fascijās, cīpslās, saitēs un citos audos. Un šeit šai metodei nav konkurentu starp masāžas metodēm.

Kāpēc nepieciešams likvidēt saistaudu deformācijas? Saistaudi ir visa organisma mehāniskais pamats. Saistaudi caurstrāvo absolūti visas ķermeņa daļas un orgānu. Tieši viņa piešķir ķermenim formu un nodrošina kustību iespēju. Muskulis ir ietverts saistaudos , ar to palīdzību tiek piestiprināts pie kauliem. Dziļo audu masāžas galvenais mērķis ir atjaunot fasciju, cīpslu un saišu normālu formu un funkciju,  izstiepjot “saspiestos” audus un normalizējot fasciju slīdēšanu savā starpā.

Mugura 45 min.  30 eur

Vispārējā ķermeņa 1 st. 30 min. 50 eur

 

Banku masāža

Masāžā tiek masēta mugura. Pieredze rāda, ka vakumterapija ir viens no labākajiem fizioloģiskajiem paņēmieniem organisma atveseļošanai bez medikamentu pielietošanas, kas iedarbojas , mobilizējot paša organisma resirsus. Ķīniešu banku masāža tiek uzskatīta par vienu no senākajām un efektīvākajām metodēm. Tā harmonizē un līdzsvaro visu organismu. Tāļauj ātri atbrīvoties no sāpēm, ko izraisa visdažādākās slimības, un tai ir arī profilaktiska iedarbība.

Ar masāžas palīdzību tiek atjaunots enerģijas līdzsvars. attīrīti meridiāni, novērsti sacietējumi audos, pastiprinās toksisko vielu, sāļu izvadīšana no organisma. Masāža uzlabo perifēro asinsriti un limfas cirkulāciju, veicina vielmaiņu un ādas elpošanu, locītavu, ādas stāvokli, izvada krēpas, attīra un atveseļo organismu kopumā.

Masāžas iedarbība:

 • Līdzsvaro nervu sistēmas darbību;
 • Uzlabo gremošanas sistēmas darbību un noņem smaguma sajūtu iekšējos orgānos;
 • Noņem sasprindzinājumu un tūsku kakla-plecu apvidū;
 • Atslābina muskuļus un rada viegluma sajūtu;
 • Uzlabo locītavu, plaušu un priekšdziedzera darbību;
 • Uzlabo ādas stāvokli;
 • Regulē asinsspiedienu;
 • Veicina toksisko vielu izvadīšanu no organisma, uzlabo vielmaiņu, attīra un atveseļo organismu kopumā.

Mugura: 45 min. Cena: 30 eur.

 

Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāža ir sens Austrumu ārstniecības veids. Akmens masāža, jeb akmens terapijai, ir ārstnieciska iedarbība ar siltiem akmeņiem. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju, labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru. Akmens masāžai ir harmonizējoša iedarbība, tā rada garīgo un fizisko līdzsvaru.

Mugura 45 min. 35 eur.

Vispārēja ķermeņa  1 st. 30 min. 60 eur.

 

Pindu masāža

Masāžā pielieto augu sainīšus-pindas. pindas ir no auduma veidoti maisiņi. Visas pindas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas. To ārēja apdare ir no kokvilnas vai lina auduma, bet pildījumā izmantoti augu, retu sakņu, vērtīgu ziedu maisījumi.

Procedūrā izmanto individuāli taisītas pindas, kas nav paredzētas otreizējai izmantošanai.

Galvenais mērķis ir veicināt Prāna plūsmu ķermeņa-prāta ķermenī. Marma punkti ir slēdži, kas, atveroties, ļauj palielināt enerģijas plūsmu. Viegli lietojot transdermālos augus, ēteriskās eļļas un viegls pieskāriens, tiek pamodināti marmas punkti. Marma terapija līdzsvaro enerģijas plūsmu caur ķermeņa muskuļiem, locītavām un orgāniem.

Muguras  45 min.  30 eur

Vispārēja ķermeņa 1. st. 30 min. 50 eur

 

Arommasāža

Masāža un aromterapijas kombinācija patīkami atslābina un relaksē, novērš prāta un ķermeņa saspringumu.

Ēterisko eļļu izmantošana veicina masāžas pozitīvo fizioloģisko iedarbību. Arommasāža stimulē asins un limfas plūsmu, mazina spriedzi un palielina dzīvības enerģiju. Ta rada emocionālas labsajūtas gaisotni. Arommasāžas laikā ēteriskās eļļas iedarbojas gan uz ožu, gan ieelpojot, gan uzsūcoties caur ādu.Arommasāža ieteicama fizisku un psiholoģisku traucējumu gadījumā. Tā palīdz pret muskuļu nogurumu, sāpēm un nervu spriedzi.

Praktiski visas ēteriskās eļļas ir antibakteriālas, tās var lietot slimību profilaksē, tām var būt pretvīrusu, pretsēnīšu, pretiekaisuma iedarbība. Tās var būt gan stimulējošas, gan nomierinošas, tās var stabilizēt nervu sistēmu un palīdzēt pielāgoties dažādiem dzīves apstākļiem. Aromterapijas procedūrās ēteriskās eļļas tiek piemeklētas katram individuāli, atkarībā no šībrīža ādas, psihoemocionālā un fiziskā stāvokļa.

Muguras: 45 min. 30 eur.

Vispārējā ķermeņa: 1 st. 30 min. 60eur.

 

Šokolādes masāža

Procedūras laikā tiek veikts mikropīlings ādai, jo šokolādes emulsija satur mazus kakao graudiņus.

Masējot tos nejūt, tomēr tie attīra ādu, vēršot to gludāku, maigāku un izlīdzinot mīmikas krunciņas. Masāžas laikā šokolāde ādu maksimāli apgādā ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem – B grupas, A, E, K, vienlaicīgi labvēlīgi iedarbojoties arī uz vielmaiņu.

Šokolādes terapijas laikā papildus āda tiek atsvaidzināta, mitrināta un tonizēta, pateicoties gan emulsijas sastāvā esošajām vielām, gan masāžas laikā pielietotajām metodēm.

Pilna ķermeņa : 1 st. 30 min. 55 eur.

 

Dzintara masāža

Masāžā tiek izmantota dzintara eļļa un dzintara pūderis. Ar dzintara palīdzību var pretoties daudzām slimībām. Pateicoties tā bioenerģētiskajai iedarbībai, kā arī spējai saglabāt un izdalīt siltumu, dzintars palīdz atbrīvoties no sāpēm. Kopš sentēvu laikiem ir uzskats, ka dzintars veido īpašu enerģētisko impulsu, kas noskaņo organismu uz veselību. Tādēļ šī vispārējā ķermeņa harmonizējošā procedūra ieteicama visiem, kam nepieciešama relaksācija ķermeņa garīgā un fiziskā līdzsvara un harmonijas atgūšanai.

Pilna ķermeņa : 1 st. 30 min. 50 eur.

 

Ķermeņa masāža- ādas elastībai

Masāžu veic ar īpašām ēteriskajām  eļļām. Tās līdzsvaro enerģiju , palīdz atbrīvoties no ikdienas saspringuma, labvēlīgi iedarbojas uz smadzeņu emocionālajiem centriem, normalizē asinsriti un limfvadu sistēmu, stiprina imunitāti, atslābina muskuļus un novērš bezmiegu. Masāžai ir ādas tonizējošs efekts Atvieglo nogurumu un sāpes ķermenī pēc slodzes. Procedūra padara ādu veselīgu, jauneklīgu un gludu. Āda tiek mitrināta un iegūst patīkamu toni.

 Ēterisko eļļu iedarbība: ļenganai ādai, strijām un striju profilaksei. Uzlabo ādas elastību, stimulē un aktivizē audos vielmaiņu, to augšanu, paātrina elastīgas ādas veidošanos.Eļļai piemīt antibakteriālas īpašības.Sastāvā:rožkoks, palmroze, izops, lavanda extra, u.c.

Vispārējā ķermeņa : 1 st. 30 min. , 50 eur.

 

Antistresa masāža – Sievišķīgais maigums

Palutiniet sevi, sniedzot mirkli atelpas no straujās ikdienas! Antistresa masāžā ir lielisks veids kā cīnīties ar hronisko nogurumu, kuras cēlonis ir tas pats stress.Ar masāžas palīdzību var uzveikt stresu un novērst tā negatīvās sekas. Tiek iedarbināta nervu veģetātīvā sistēma, kas palīdz organismam uzsākt atjaunošanos procesu.

Masāža ļaus atbrīvoties no depresijas un bezmiega, noņems spriedzi, paaugstināsies darba spējas un uzmanības koncentrācijas spējas. Antistresa masāža uzlabos starpšūnu elastitāti un veicinās toksīnu izvadīšanu no organisma.

Ēterisko eļļu iedarbība: rada maigu, sievišķīgu noskaņu, iekšēju vieglumu un prieku par šo mirkli. Noņem iekšējo saspringumu, atraisa mīlīgu noskaņojumu un veicina vēlmi uz saskaņu.

Sastāvā: Ilang ilang, tangerīns, u.c. ēteriskās eļļas

Vispārējā ķermeņa masāža: 1. st. 30 min. 50 eur.

 

ANTICELULĪTA MASĀŽAS

Anticelulīta masāža-manuālā

Pretcelulīta masāža ir ļoti efektīvs veids, kā samazināt ķermeņa apkārtmērus un iegūt pievilcīgu augumu. Pretcelulīta masāžas tehnika veidita, lai kompleksi stiprinātu asinsvadu sieniņu stāvokli, ar īpašu masāžas tehniku ​​stimultu asins limfas un starpšūnu šķidruma pieplūdi un atteci visā organismā. Tādā veidā tiek iegūts ātrs, spēcīgs un stabils rezultāts: tiek novērsts celulīts un liekās tauku nogulsnes, kā arī likvidēti liekie kilogrami.

Pretcelulīta masāžas laikā ar speciāliem paņēmieniem tiek apstrādātas problēmzonas – visbiežāk sēžamvieta, gurni un augšstilbi, nereti arī vēders, taču noteikti jāņem vērā, ka masāža dažbrīd var nebūt patīkama.

Augšstilbi un gurni: 60 min. 30 eur.

Augšstilbi, gurni un vēders:1 st. 30 min. 40 eur.

 

Medus anticelulīta masāža- “Bites glāsts”

Anticelulīta masāža “Bites glāsts” ir īpaši izstrādāta masāžas metode, kas veicina novājēšanu, atjauno ādas struktūru, padara to gludu, elastīgu un zīdaini samtainu. Medus palīdz ādai atbrīvoties no toksīniem, izvadīt lieko šķidrumu, noņem tūsku un izlīdzina zemādas tauku sabiezējumus. Celulīta radītā „apelsīna miza” pakāpeniski pazūd, un ķermeņa siluets iegūst pievilcīgas, tvirtas formas.

Izteikta celulīta gadījumā medum tiek pievienotas ēteriskās  eļļas, kas ne tikai lieliski smaržo, bet arī veicina asins cirkulāciju un tonizē ādu.

Auģšstilbi un gurni: 60 min. 30 eur.

Augšstilbi, gurni un vēders: 1 st. 30 min. 40 eur.

 

MAIGA MASĀŽA GAIDĪBU LAIKĀ GRŪTNIEČU MASĀŽA

Maiga sejas un ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu un sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.

Klasiskā grūtnieču masāža tiek izmantota profilakses un dziednieciskos nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām.

Ir izstrādāta vesela metožu un kustību sistēmu, kas ietver: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vieglu  vibrāciju. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmas.

Piemērojot katru metodi, notiek iedarbība ne tikai ādas virsmu, bet arī zemādas audiem, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti.

Masāža grūtniecēm

 • ✔ palīdz mazināt spriedzi mugurā;
 • ✔ mazina kāju un roku pietūkumu;
 • ✔ mazina sāpes muskuļos;
 • ✔ uzlabo saistaudu elastīgumu;
 • ✔ veicina asinsriti un venozo atteci;
 • ✔ atbrīvo šlakvielas jeb vielmaiņas galaproduktus;
 • ✔ novērš striju rašanos, celulītu;
 • ✔ nomierina domas un uzlabo garastāvokli;
 • ✔ sniedz pozitīvas emocijas.

Rezultāts

 • ✔ Pēc klasiskās grūtnieču masāžas kursa tiek paaugstināts muskuļu tonuss un elastība, tiek uzlabots vispārējais stāvoklis, pazūd sāpju sindromi, uzlabojas ādas stāvoklis.
 • ✔ Organisms iegūst sparu, enerģiju, tiek uzlabots garastāvoklis un pašsajūta.

Laiks: 90 min. Cena: 50 eur

 

ĶERMEŅA SLAIDINOŠAS IETĪŠANAS PROCEDŪRAS

Laiks: 90 min. Cena: 50 eur

 

Slaidinoša un taukus dedzinoša aļģu maska

Slaidinoša un taukus dedzinoša aļģu maska

Sildoša aļģu maska ar pretcelulīta, taukus šķeļošu un slaidinošu iedarbību. Aļģu, kakao, magnija un zaļās tējas maisījumam piemīt asinsrites un vielmaiņu stimulējošas īpašības, kuru rezultātā samazinās ķermeņa tauku šūnu apjoms, augums kļūst slaids un tvirts.

Slaidinoša aļģu maska

Slaidinoša aļģu maska ar pretcelulīta iedarbību. Attīrošs, lipolītisks un izteikti drenējošs efekts. Aļģēs ir augsta minerālu, mikroelementu, aminoskābju un vitamīnu koncentrācija.

Slaidinošā karstā šokolādes maska

Satur atjaunojošu kompleksu bojātai, elastību zaudējušai ādai un ir ar izteiktu ādas struktūru atjaunojošu iedarbību.

Ķermeņa aprises modelējoša maska

Maskai piemīt dziļi mitrinoša, tonizējoša un ādu atjaunojoša iedarbība. Oriģinālā formula stimulē ādas šūnu atjaunošanās procesus. Āda atgūst elastīgumu un tvirtumu. Maska lieliski modelē ķermeņa aprises.

Dabīga aļģu detoks maska

Dabīgo aļģu, sāļu un zaļās tējas sajaukums, kas nodrošina spēcīgu detoksicējošu iedarbību un veicina vielmaiņas procesus organismā, izvada lieko šķidrumu un sekmē tauku vielmaiņu celulīta samazināšanos. Maskai piemīt attīrošs, lipolītisks un izteikti drenējošs efekts.

Aļģu maska ādas nostiprināšanai

Tonizējoša, ķermeņa formu uzlabojoša aļģu maska. Atjauno ādas elastību un tvirtumu. Nostiprinošs efekts.